Email:info@wodsee.com Wodsee Electronics Limited

Wodsee Electronics Limited

Par mums
Sazinies ar mums

Wodsee Electronics Limited

Pievienot: Nr. 8 ēku, Yujing Industrial Zone, No.18 Dalingshan Road, Tianhe District, Guangzhou, Ķīna 510620

Tel: + 86-020-82169672

Mobilais: + 86-13660626672

Faksa numurs: + 86-020-32359263

E-pasts:info@wodsee.com

Mājas lapa:www.wodsee.com

Skype: fiona.wodsee

Par mums

Guangzhou Wodsee Electronics Limited, kas dibināta 2012. gadā, ir augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas R & D, ražošanu un pārdošanu dažādu uzraudzības sistēmu, tai skaitā HD IP kameras, HD analogo kameru, Smart kamera, hibrīda kamera, ātrgaitas kameru, digitālo video ierakstītājs , tīkla video ierakstītājs, un tā tālāk, kas ir galvenokārt izmanto rūpniecībā, piemēram, finanšu iestādēm, sabiedrības drošību, telekomunikāciju, satiksmes transporta, tiesas iestāžu, izglītības, elektrība, ūdens saudzēšana un utt

Wodsee, kas atrodas Guangzhou, Ķīna, aizņem platību aptuveni 6000 kvadrātmetru platībā ar aptuveni 300 izsmalcinātu darbiniekiem. Ar trim zīmoliem, mēs strauji attīstījusies ar stratēģijai mēroga, dažādošanas un internacionalizācijas pēc darbības likmi 50% apmērā, kas pēdējo gadu laikā. Mums ir divas R & D komanda, profesionālie tehniķi pabraukt 50% no kopumā. Katru gadu mēs ieguldām vismaz 20% no mūsu pārdošanas ienākumiem pētniecībai, attīstībai un inovācijām, kas ļauj WODSEE iegūt veida neatkarīgu intelektuālā īpašuma tiesības, palikt vadošo vietu nozarē un garantē izcilu sniegumu mūsu produktiem.

2013. Wodsee tika novērtēta kā "high-tech uzņēmumu", "China Drošība 100", "Safe City Construction Ieteicams Brand", "Ķīnas drošības un aizsardzības rūpniecības vienību loceklis", un esam izveidojuši ilgtermiņa stratēģisku partnerību ar GDPSPTA , Alibaba, Global avoti, Made in China, China sabiedrības drošības Magazine. Bez tam, mūsu produkti ir veiksmīgi izturējis ISO9001: 2000, 3C, SGS, CE, FCC, RoHS utt, kas arī jāpārliecina ļoti stabilu un ilgtermiņa sadarbību ar katru klientu.

Jo pagājuši četri gadi, Wodsee produkti ieguva lielisku reputāciju klientu vidū visā pasaulē, kas atbilst to vajadzībām, veicinot jaunus produktus pie mūsu labāko apkalpošanu un spēcīgas tehnoloģijas, it īpaši Eiropas valstīs, piemēram, Krievijā, Rumānijā, Polijā, Itālijā un utt atbildēšana uz saprātīgu cenu, laba kvalitāte, īss sagatavošanās laiks un lielisku servisu, vairāk nekā 90% klienti atkal pirkt no mums pēc izmēģinājuma pasūtījumiem. Un tas ir mūsu gods bojāta likme no mūsu produktiem, var būt mazāks par 0,1%.

Wodsee turpinās nodrošināt labas kvalitātes produktus un pakalpojumus ar saprātīgām cenām, un īsu sagatavošanās laiku, lai klientiem visā pasaulē. Mēs patiesi meklē labu biznesa sadarbību ar jums win-win veidā šajā CCTV jomā. Sāksim mūsu sadarbības partnerattiecības tagad!